TYPO3 to cms klasy enterprise w oparciu o który, tworzymy strony i aplikacje internetowe.

Nie bez powodu TYPO3 tak chętnie wybierane jest przez międzynarodowe korporacje jako podstawowy system do zarządzania całą swoją obecnością w sieci. To bez wątpienia najlepsze z dostępnych narzędzi do tworzenia i administrowania rozbudowaną, wielojęzyczną stroną www. Bo wszędzie tam, gdzie przed CMS-em stawiane są najwyższe wymagania, TYPO3 pokazuje pełnię swoich możliwości. Bezpieczeństwo, zarządzanie dużą ilością podstron, wielojęzyczność czy integracja z platformami ERP i CRM to tylko niektóre z jego zalet.

15 lat rozwoju

System nieprzerwanie rozwijany i udoskonalany już od ponad 15 lat.

1500 rozszerzeń

Liczne rozszerzenia i integracje tworzone przez developerów na całym świecie.

100 projektów

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy dla naszych klientów już ponad 100 projektów.

Od lat z powodzeniem projektujemy i wdrażamy strony internetowe TYPO3 i aplikacje webowe. Skorzystaj z naszego doświadczenia i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Stawiamy na długotrwałe relacje oparte na zasadach partnerstwa. Służymy pełnym wsparciem na każdym etapie realizacji projektu. Nasi eksperci pozostają do Twojej dyspozycji.

Jakub Zgirski

Dyrektor technologiczny
specjalista TYPO3

Brak kosztów licencji TYPO3

Bezpieczeństwo i stabilność

Skalowalność i wielojęzyczność

Od prostych stron TYPO3 po rozbudowane aplikacje internetowe.

Jeśli poszukujesz agencji interaktywnej która skutecznie zrealizuje Twój projekt to T3media jest dla Ciebie. Od opracowania strategii, po w pełni działający produkt. Napisz do nas i zapytaj o szczegółowe warunki współpracy.

Specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach projektów TYPO3. Dlatego w naszej ofercie odnajdziesz pełen zakres usług.

Instalujemy i optymalizujemy rozszerzenia do TYPO3 CMS. Zawsze kładąc nacisk na jakość i bezpieczeństwo oprogramowania. Optymalizujemy działanie strony pod kątem szybkości ładowania oraz SEO. Tworzymy dedykowane rozszerzenia odpowiadając na nieszablonowe potrzeby Twojego biznesu.

Integrujemy CMS z oprogramowaniami zewnętrznymi (w tym e-commerce, ERP, CRM, Google Ads). Dzięki takiej integracji oszczędzasz czas i upraszczasz działania m.in. marketingowe. 

Prowadzimy szkolenia z wdrażania i obsługi systemu CMS w firmie. Koordynujemy przygotowujemy edytorów do pracy nad budową i edycją treści na stronie. Ponadto oferujemy szeroki zakres doradztwa IT, pomagamy w opracowaniu strategii marketingowej, budowaniu kampanii reklamowych.

Oferujemy pozycjonowanie stron internetowych opracowanych na TYPO3 CMS. Praca z zakresu SEO obejmuje zarówno działania techniczne (w tym optymalizację strony, strukturę, szybkość działania, optymalizację multimediów) jak i edytorskie (copywriting, content marketing). Oferujemy elastyczne formy rozliczania. Indywidualnie dopasowujemy strategię działania do branży i oczekiwać klienta.

Tworzyliśmy dla marek

Nie zwlekaj.
Zapytaj o szczegóły realizacji Twojego projektu.

Rafał Borkowski - Client Service Director

Odpowiem na Twoje pytania

Zapytanie ofertowe

Administratorem danych osobowych jest firma Crear Mateusz Pasternak z siedzibą przy ul. Dworcowa 5/25 30-559 Kraków. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na przesłąne pytanie.