Software House

Zapewniamy pełne wsparcie w realizacji projektów internetowych - agencja interaktywna typu full-service. Od opracowania strategii i projekt UX po pełne wdrożenie, pozycjonowanie i marketing on-line.

Na tle konkurencji wyróżniają nas dbałość o szczegóły, profesjonalizm i partnerstwo w budowaniu relacji z klientem. Naszym celem jest Twój sukces. 

Definiują (określają) nas - kreatywność, elastyczność i innowacyjność

Każde nowe wyzwanie pozwala nam rozwijać się. Projekty których realizację powierząją nam nasi klienci są różne. Kreatywność pozwala nam rozwiązywać te problemy w nieoczywisty sposób.
Dzięki ciągłemu rozwojowi i edukacji, nasz zespół poznaje i wdraża najnowsze rozwiązania pomagające jeszcze skuteczniej tworzyć i rozwijać projekty naszych klientów. Wiemy jak ważna jest czas i budżet. Dlatego pracujemy w ściśle określonych i ustalonych ramach, zapewniając naszym partnerom komfort i bezpieczeństwo.
 
 
Każde nowe zlecenie traktujemy jak kolejne wyzwanie. Okazje do rozwoju i poszerzania horyzontów. Ciągła edukacja odkrywa przed nami nowe, skuteczniejsze metody realizacji naszych projektów.
Zespół software house T3media złożony jest z doświadczonych profesjonalistów z różnych dziedzin technologii IT.
mehr

Software House (Projektowanie stron www) ukierunkowana na Twój sukces.

Obecność w internecie to dzisiaj podstawowe narzędzie marketingowe dla Twojego biznesu. Dlatego tak istotna jest jakość Twojej strony www. To jak jest zaprojektowana i wdrożona. 

mehr
Postaw na 15-lat doświadczenia. W naszym portfolio odnajdziesz przykłady które z sukcesem zrealizowaliśmy dla naszych klientów.
Nasze doświadczenie sprawia, że Twoja strona jest w dobrych rękach. Jesteśmy bezpiecznym partnerem, któremu można zaufać. Z nami osiągniesz wyznaczony cel.
mehr
TYPO3 to narzędzie o niemal nieograniczonych możliwościach. W rękach profesjonalistów, system ten potrafi idealnie dopasować się do najbardziej wygórowanych wymagań. Agencja Interaktywna TYPO3 to zespół profesjonalistów, którzy dostosują CMS oczekiwać Twojego biznesu.
mehr
Wybór firmy która zrealizuje dla Ciebie projekt strony www, sklepu internetowego, cyz aplikacji webowej jest trudny. Ilość firm oferujących podobne usługi jest dużo. Dokonując wyboru, zwróć jednak uwagę na kilka istotnych aspektów. Pomoże Ci to ograniczyć ilość potencjalnych kandydatów do optymalnego minimum. Dobierz partnera do swoich potrzeb.
 
Wybranie odpowiedniej agencji staje się coraz trudniejsze. 
 
To co piwersze zauważysz to strona www. To ona kształtuje wizerunek firmy. Na jej podstawie możesz wywnioskować czy styl i dbałość o detale to poziom który Ci odpowiada. Czy chcesz aby taka forma realizowała dla ciebie stronę.
 
 
Sprawdź portfolio. To ono pokazuje realne możliwości wybranej agencji. Z niego dowiesz się jaki poziom prezentuje firma, czy styl jaki tam widzisz odpowiada Twojemu gustowi.
 
 
Agencje software house wyróżniają się między sobą ofertą. Nie każda firma będzie w stanie dokładnie odpowiedzieć na Twoje oczekiwania. Dobrze jest wybrać podmiot z którym możesz związać się na dłużej, czyli taki który będzie w stanie w pełni obsłużyć Twoje zlecenia. Od projektu przez realizacje po pozycjonowanie i rozwój.
mehr

Kreatywny zespół, pełen pasjonatów i profesjonalistów. U nas odnajdziesz wszystko to, co potrzeba aby osiągnąć sukces w sieci. Sprawimy, że każdy Twój pomysł przerodzi się w angażującą i pełni funkcjonalną stronę www.

Dynamiczny rozwój internetu na przełomie ostatnich dekad, pozwolił wyodrębnić spośród  agencji reklamowych te zajmujące się głównie budowaniem wizerunku firm w oparciu o technologie IT. Branża software house jest wciąż bardzo młoda, a kolejne firmy powstają każdego dnia.

Co to jest Software House?

W dzisiejszych czasach dobra strona www to za mało. Aby osiągnąć sukces, przebić się i dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnego klienta trzeba myśleć w szerszym kontekście. Realizacja obejmować musi nie tylko część techniczną ale i merytoryczną. Budowanie wysokiej pozycji przez działania związane z pozycjonowaniem i marketingiem on-line (w tym kampanii Google Ads) to obowiązkowa część promocji w sieci.
 
Klienci software house T3media cenią sobie to, że odnajdują u nas ofertę właśnie dla siebie. Wystarczy, że masz pomysł i wiesz co chcesz osiągnąć – resztą zajmiemy się my. Wspólnie opracujemy plan strategii marketingowej, przygotujemy projekty makiet, UX, UI, nasi programiści stworzą wysokiej jakości kod, a na końcu zadbamy o pozycjonowanie strony, opracujemy kampanię Google Ads i zadbamy o bezpieczne i nieprzerwane funkcjonowanie twojego serwisu, aplikacji webowej, strony www czy sklepu internetowego.
mehr

Co robi Software House?

To czym jest software house i czym się zajmuje, dokładnie opisaliśmy we wpisie na blogu. Odsyłamy do niego po więcej, natomiast tutaj jedynie krótko podsumujemy. Agencja interaktywna to podmiot skupiony przede wszystkim na tworzeniu stron www, sklepów internetowych i aplikacji webowych. Dodatkowo zajmuje się wszystkimi pokrewnymi dziedzinami, nierzadko rozszerzając swoją ofertę o pozycjonowanie stron oraz prowadzenie płatnych kampanii reklamowych Google Ads.

mehr

Software House - Warszawa, Kraków - zasięg globalny.

Agencja interaktywna T3media zlokalizowana jest w dwóch miastach – Berlin i Hannover. Nie ograniczamy się jednak tylko do lokalnego rynku. Działamy globalnie, współpracując z biznesami z całego świata. Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z podmiotami z Niemiec oraz USA. Docieramy do globalnego klienta, oferując usługi na najwyższym poziomie. Zebrane doświadczenie przyczynia się do ciągłego rozwoju i poszerzania kompetencji. Dzięki specjalizacji w pracy z systemem TYPO3, możemy poszczycić umiejętnościami popartymi bogatym portfolio realizacji.

mehr

Na naszym autorskim blogu odnajdziesz wiele inspirujących treści - zapraszamy.

Nie zwlekaj.
Zapytaj o szczegóły realizacji Twojego projektu.

Rafał Borkowski - Client Service Director

Odpowiem na Twoje pytania

Zapytanie ofertowe

Administratorem danych osobowych jest firma Crear Mateusz Pasternak z siedzibą przy ul. Dworcowa 5/25 30-559 Kraków. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na przesłąne pytanie.