TYPO3 CMS - lider wśród systemów do zarządzania stronami internetowymi.

Czym jest TYPO3 CMS?

To czym jest TYPO3 CMS.

Strategia marketingowa i SEO w TYPO3.

Odpowiednia strategia marketingowa to klucz do zwiększenia wydajności Twoje firmy, pozyskania nowych klientów, przywiązania do, i rozpoznawalności marki. Wszystko to w rezultacie prowadzić ma do zwiększenia sprzedaży.
 
TYPO3 to narzędzie które doskonale rozumie jak działa nowoczesny marketing. To system który integruje i upraszcza cały ten proces. Konsoliduje najpopularniejsze systemy i usługi w jednym miejscu.
 
Usprawni to Twój work-flow, wdroż automatyzację procesów.  Rozwijaj i usprawniaj kanały komunikacji swojej marki. Miej pełną kontrolę nad treścią jaką publikujesz i nad zespołem odpowiedzialnym za tworzenie treści Twojej strony.
 
Zaoszczędź czas i pieniądze. Badaj i analizuj wyniki działań marketingowych, monitoruj kampanie reklamowe Google Ads, odnajduj kanały pozyskiwania nowych odbiorców. W pełni monitoruj ruch na stronie.
 
Z TYPO3 dowiesz się jak optymalizować budżety przeznaczane na reklamę
 
Pozycjonowanie to dzisiaj jedna z najistotniejszych dziedzin marketingu online. TYPO3 to narzędzie doskonale rozumiejące zasady panujące w SEO. 

Dostępność z Back-End TYPO3.

Scal marketingową wizję swojego biznesu w jeden, klarowny przekaz. Pomogą Ci w tym najpopularniejsze narzędzia, wszystkie zebrane w jednym miejscu, w TYPO3. Bez wychodzenia z back-endu, bez przełączania się pomiędzy usługami. Przyspiesz dostęp do najważniejszych funkcji, usprawnij swoje działania dzięki Workspace.

Kampanie marketingowe i Google Ads

Google Ads to najlepsze narzędzie do tworzenie i publikowania reklamy w internecie. Dzięki integracji z TYPO3, nie wychodząc z CMSa możesz nadzorować wszystkie najważniejsze parametry swojej kampanii.

Statystyki i Google Analytics

Zintegrowane zaawansowane narzędzia do monitorowania i analityki danych, jak Google Analytics. Przeglądaj wyniki wyświetleń, źródła pozyskania czytelników, popularność poszczególnych podstron. Wszystko dostępne na wyciągnięcie ręki z pozycji TYPO3.

TYPO3 z Yoast

To jedno z najpopularniejszych narzędzi do optymalizacji SEO treści twoich stron (content marketing). Yoast pomoże Ci z meta opisem strony, wyborem fraz kluczowych, poprawi czytelność i poprawność tekstów. Dodatkowo wygeneruje automatycznie mapę strony XML i utworzy zrozumiałe i dopasowane adresy URL. A to wszystko tylko początek możliwości jakie daje TYPO3 z połączeniu z Yoast.

Zarządzaj zasobami cyfrowymi

Twórz i kataloguj przejrzyste biblioteki mediów. Zarządzaj nimi i dodawaj meta dane. Pomoże to nie tylko Tobie w łatwym odnalezieniu potrzebnych materiałów, ale również ułatwi dostęp do Twojej strony osobom z niepełnosprawnościami, jak i zaowocuje przy pozycjonowaniu strony. Całość dostępna z poziomu back-endu TYPO3.

Google AMP format

Przyspiesz ładowanie się stron na urządzeniach mobilnych. To czego nie widać na pierwszy rzut oka, a ma ogromny wpływ na pozycję Twojej strony rankingu Google.

Tworzenie i zarządzanie rozbudowanymi stronami w TYPO3.

Przekuwaj swoje wizje w niezwykle angażujące layouty, które zwrócą uwagę i pomogą Twoim czytelnikom zostać na dłużej.
 
To idealne narzędzie do zarządzania wieloma językami w ramach tylko jednej instalacji. Nieocenione narzędzie, gdy Twoja firma wypływa na międzynarodowy rynek, chcą dotrzeć do odbiorców posługujących się wieloma językami. Z jednego miejsca możesz tworzyć i zarządzać całą cyfrową komunikacją swojej firmy obejmującą globalne rynki.

Mobile first i responsywność.

Twórz idealnie dostosowane strony www do urządzeń mobilnych (smartphone i tablet) tak aby Twoi czytelnicy mieli łatwy dostęp do treści na każdym urządzenia.
Spraw by wszystko wyglądało i działało perfekcyjnie, niezależnie od tego w jaki sposób czytelnik konsumuje treści Twojej strony. Z łatwością zoptymalizujesz zawartość do urządzeń mobilnych (telefon i tablet) zapewniając najwyższy komfort swoim użytkownikom oraz wyższą pozycję w wyszukiwarce Google. CMS który domyślnie daje Ci wszystkie te możliwości.

Zaawansowane i przystępne narzędzia dla autorów.

TYPO3 oddaje w ręce autorów treści nieograniczonee możliwości kreowania pięknych i unikalnych layoutyw. Przekuwaj swoje wizje w niezwykle angażujące strony, które zachwycą treścią i pozwolą Twoim czytelnikom zostać na dłużej. Pomogą Ci w tym zaawansowany edytor zdjęć, dynamiczne, responsywne formularze i profesjonalny edytor tekstu.

Efektywna kooperacja wielu użytkowników.

Twórz zawartość strony współpracując z wieloma edytorami. W TYPO3 w łatwy sposób skonfigurujesz i przypiszesz rolę poszczególnym użytkownikom oraz przydzielisz dostęp do poszczególnych zawartości (ograniczając dostęp do np. wrażliwych danych).

Przystępność dla osób nie-technicznych.

Pomimo ogromnych możliwości TYPO3 to CMS przystępny dla każdego. Już po krótkim wprowadzeniu edytorzy mogą z powodzeniem budować zachwycające, nowoczesny layouty pełne multimedialnej treści.

Zaawansowanie wyszukiwanie w TYPO3

Z łatwością przeszukuj całą zawartość swojej strony, dzięki rozbudowanym możliwością zintegrowanej wyszukiwarki.

UX design i UI design.

Niezwykle istotne są odczucia z obcowania z Twoją stroną. W TYPO3 tworzenie angażujących i dynamicznych treści dzięki m.in. stylom i szablonom staje się dużo łatwiejsze. Projektów treści w sposób ułatwiający czytelnikowi ???

Responsywny back-end.

Wbudowany podgląd responsywny, umożliwi Ci kontrolowanie na żywo wyników Twojej pracy na wszystkich urządzeniach. W czasach gdy większość treści konsumowanych jest na telefonie, proces tworzenie strony musi zawsze uwzględniać poprawność i wygodę przeglądania strony na urządzeniach mobilnych.

Front-end Frameworks.

TYPO3 (Decoupled CMS) doskonale współpracuje z popularnymi frameworkami front-end jak Angular.js i Reack.js, dostarczając  ustrukturyzowane dane.

Zarządzanie wieloma podstronami.

Uprość i scentralizuj zarządzanie swoją cyfrową strategią, w obrębie jednej instalacji. Twórz niezwykle rozbudowane drzewa podstron zachowując najwyższą przejrzystość i wydajność całego serwisu. Z łatwością buduj zasięgi na międzynarodowych rynkach utrzymują strategię swojej marki pod pełną kontrolą.

Wielojęzyczne strony.

Zminimalizuj wysiłek maksymalizując efektywność. TYPO3 to najpotężniejsze narzędzie spośród wszystkich CMSów do prowadzenie wielojęzycznych stron. Dopasowuj język swoich podstron do danego regionu (w tym obsługa różnych alfabetów.). W łatwy sposób tłumacz treści dzięki integracji z popularnymi serwisami do tłumaczenia.

E-commerce z TYPO3

Opis

ERP, CRM

Doskonała integracja z największymi platformami ERP, CRM

TYPO3 z Magento i Oxid

Doskonała integracja z największymi platformami sprzedaży e-commerce, jak Magento i Oxid

Personalizacja treści

Lepiej docieraj, zdobywaj i utrzymuj użytkowników dzięki personalizacji treści dla określonych gróp docelowych, włączaj ukierunkowane treści, zarządzaj zaawansowanymi formularzami

Personalizacja produktów

Personalizuj produktu i oferty, twórz rekomendacje, wykorzystaj potęgę wyszukiwarki

Nie zwlekaj.
Zapytaj o szczegóły realizacji Twojego projektu.

Rafał Borkowski - Client Service Director

Odpowiem na Twoje pytania

Zapytanie ofertowe

Administratorem danych osobowych jest firma Crear Mateusz Pasternak z siedzibą przy ul. Dworcowa 5/25 30-559 Kraków. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na przesłąne pytanie.