Klient

ZAUNCO

Lokalizacja

Niemcy

Zakres prac
Audyt UX
Nowoczesny projekt UI
TYPO3 CMS
Opieka nad serwisem
Kampania Google Ads
Stała współpraca

ZAUNCO, niemiecki producent i dystrybutor ekskluzywnych i historycznych ogrodzeń wykonanych z wysokiej jakości stali. W swojej ofercie oprócz katalogowych modeli ogrodzeń, posiada możliwość indywidualnego zaprojektowania ogrodzenia na potrzeby klienta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań jego produkty nie wymagają konserwacji, przez co są całkowicie bezobsługowe. 

Wyzwanie jakie postawił przed nami klient to zaprojektowanie i zbudowanie od podstaw strony www wraz z aplikacją webową. Najważniejsze założenia to – łatwe umieszczanie i zarządzanie ofertami, intuicyjna wyszukiwarka oraz możliwość składania wniosków online. Dodatkową uwagę skupiliśmy na optymalizacji pod kątem szybkości ładowania strony.

Projekt graficzny to stylistyczne rozszerzenie istniejącej już identyfikacji wizualnej firmy. Drobiazgowo zaprojektowany interface umożliwia sprawne nawigowanie po stronie. Główne założenia UX to odnalezienie optymalnej oferty zakończone złożeniem wniosku online. Lista ofert jak i proces wyszukiwania zoptymalizowany został do urządzeń mobilnych. Nie tylko wielkość interface’u ale i szybkość ładowania się strony.

Strona została zrealizowana zgodnie z najnowszymi standardami Responsive Web Design (RWD), dzięki czemu idealnie wygląda i działa na każdym urządzeniu niezależnie od wielkości jego ekranu. Dostosowaliśmy zarówno grafiki jak i treści do ekranów smartfonów oraz tabletów, tak aby jakość witryny zawsze była optymalna.

Firma Zauco.de zadowolona ze współpracy, postanowiła zostać z nami dłużej. Przygotowaliśmy dla naszego klienta szereg usług dodatkowych w zakresie marketingu internetowego.

Klientowi zależało na poprawie widoczności w wynikach wyszukiwania, dlatego też zaoferowaliśmy mu pozycjonowanie na frazy kluczowe. Zadbaliśmy o zoptymalizowanie treści strony oraz elementy contentu.

Stała opieka IT

Każdy powinien zajmować się tym na czym zna się najlepiej. W ramach stałej opieki nad stroną klienta ma on pewność, że jego strona www zawsze będzie działać prawidłowo. Na bieżąco aktualizujemy także dane na funpage klienta. 

Kampanie Google Ads

Wykorzystaliśmy kampanie Google Ads w celu zwiększenia ruchu na stronie klienta. Dopasowaliśmy reklamę do branży klienta tak aby trafiła do potencjalnych klientów. Efekty naszej pracy pojawiły się prawie natychmiast.

Nie zwlekaj.
Zapytaj o szczegóły realizacji Twojego projektu.

Rafał Borkowski - Client Service Director

Odpowiem na Twoje pytania

Zapytanie ofertowe

Administratorem danych osobowych jest firma Crear Mateusz Pasternak z siedzibą przy ul. Dworcowa 5/25 30-559 Kraków. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na przesłąne pytanie.