Klient

Clavey Automobil Dienstleistungs GmbH & Co. KG

Lokalizacja

Niemcy

Zakres prac
Audyt UX
Nowoczesny projekt UI
TYPO3 CMS
Opieka nad serwisem
Kampania Google Ads
Stała współpraca

Lider branży produkcyjno-przemysłowej, niemiecka grupa Clavey czyli specjaliści od doradztwa przemysłowego i optymalizacji procesów produkcyjnych. To zespół ekspertów z różnych dziedzin przemysłu, którzy potrafią usprawnić każdy proces produkcyjny, tak aby przynosił jak największe zyski przy zminimalizowaniu kosztów. Ich wieloletnie doświadczenie i rozległa wiedza sprawia, że potrafią ożywić każdy biznes.

Wyzwanie jakie postawił przed nami klient to zaprojektowanie i zbudowanie od podstaw strony www wraz z aplikacją webową. Najważniejsze założenia to – łatwe umieszczanie i zarządzanie ofertami, intuicyjna wyszukiwarka oraz możliwość składania wniosków online. Dodatkową uwagę skupiliśmy na optymalizacji pod kątem szybkości ładowania strony.

Projekt graficzny to stylistyczne rozszerzenie istniejącej już identyfikacji wizualnej firmy. Drobiazgowo zaprojektowany interface umożliwia sprawne nawigowanie po stronie. Główne założenia UX to odnalezienie optymalnej oferty zakończone złożeniem wniosku online.

Klientowi zależało na poprawie widoczności strony na urządzeniach mobilnych, dlatego też przygotowaliśmy projekt zgodny ze standardami RWD. Dzięki temu witryna jest idealnie dopasowana nie tylko do dużych wyświetlaczy monitorów, ale też świetnie prezentuje się na wyświetlaczach smartfonów i tabletów. 

Uruchomienie strony www online to nie koniec naszej pracy dla firmy Clavey. Nasza współpraca trwa dalej w ramach pakietu usług dodatkowych dobranych do potrzeb klienta.

Klient skorzystał z naszej oferty na pozycjonowanie. W ramach pakietu zadbaliśmy o content marketing jego strony oraz optymalizacje pod kątem słów kluczowych dopasowanych do branży, w której działa. 

Stała opieka IT

Pomimo, że nasze projekty posiadają system TYPO3 CMS, jednak warto skorzystać z oferty na stałą opiekę IT. Dzięki temu klient zyskał spokój i pewność, że wszystko zawsze będzie idealnie działać.

Kampanie Google Ads

Rozszerzeniem naszej oferty jest opracowanie i poprowadzenie kampanii Google Ads. Jest to doskonałe narzędzie do poprawy widoczności w sieci i zwiększenia ruchu na stronie.

Nie zwlekaj.
Zapytaj o szczegóły realizacji Twojego projektu.

Rafał Borkowski - Client Service Director

Odpowiem na Twoje pytania

Zapytanie ofertowe

Administratorem danych osobowych jest firma Crear Mateusz Pasternak z siedzibą przy ul. Dworcowa 5/25 30-559 Kraków. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na przesłąne pytanie.