Strona internetowa agencji pracy tymczasowej specjalizująca się w pośrednictwie zatrudnienia na rynku Niemieckim - Hannover i okolice. W ostatnich latach z sukcesem łączyła osoby chcące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, z rosnącymi, kadrowymi zapotrzebowaniami okolicznych firm. Niezależnie od branży czy wielkości przedsiębiorstwa, zawsze skoncentrowana jest na potrzebach swoich klientów.

Wyzwanie jakie postawił przed nami klient to zaprojektowanie.

Wyzwanie jakie postawił przed nami klient to zaprojektowanie i zbudowanie od podstaw strony www wraz z aplikacją webową. Najważniejsze założenia to – łatwe umieszczanie i zarządzanie ofertami, intuicyjna wyszukiwarka oraz możliwość składania wniosków online. Dodatkową uwagę skupiliśmy na optymalizacji pod kątem szybkości ładowania strony.

Projekt graficzny to stylistyczne rozszerzenie istniejącej już identyfikacji wizualnej firmy. Drobiazgowo zaprojektowany interface umożliwia sprawne nawigowanie po stronie. Główne założenia UX to odnalezienie optymalnej oferty zakończone złożeniem wniosku online.

Widok strony głównej striewe-zeitarbeit.com przygotowany przez agencję interaktywną T3media

System TYPO3 sprawdził się tu idealnie.

Wszędzie tam gdzie potrzeba niezawodnego oraz mającego nieograniczone możliwości adaptacji i integracji systemu CMS, TYPO3 sprawdza się idealnie. Na potrzeby tego projektu wykonaliśmy autorskie rozszerzenia, ułatwiające zarządzanie bazą ogłoszeń i wniosków online.

Zaawansowany system zarządzania ofertami

Formularze online

Na stronie umieszczone są formularze pozwalające wypełnić i złożyć wniosek bezpośrednio z pozycji podstrony – znacznie zwiększając stosunek złożonych wniosków do ilości wyświetleń strony.

Priorytetem projektu było zapewnienie pełnej responsywności strony – RWD. Serwis od początku projektowany był z myślą o urządzeniach mobilnych. Zarówno grafika jak i treść w pełni dostosowana jest do ekranów wyświetlaczy telefonów i tabletów. Niezależnie z jakiego urządzenie korzystasz, strona działa i wygląda dokładnie tak jak powinna.

Zazwyczaj nasza praca nie kończy się na oddaniu projektu. Tak było i tym razem. Firma Striewe Zeitarbeit GmbH postanowiła zostać z nami na dłużej i skorzystać z dodatkowych usług.

Pozycjonowanie strony internetowej na frazy kluczowe to skuteczna metoda poprawy widoczności witryny w sieci. Nasze prace obejmowały zarówno prace nad kodem jak i treścią i elementami graficznymi strony www. 

Stała opieka IT

Nowoczesna strona www to nie wszystko. Klient powierzył nam opiekę nad swoja strona internetową, w ramach której na bieżąco dokonujemy aktualizacji i poprawek. Obsługujemy także media społecznościowe oraz firmowy blog.

Kampanie Google Ads

Google Ads to efektywne narzędzie, które pozwala zwiększyć ruch na stronie internetowej. Przygotowaliśmy kampanie dopasowaną do potrzeb i oczekiwań klienta oraz poprowadziliśmy ją za niego. Na efekty nie musieliśmy długo czekać.

Nie zwlekaj.
Zapytaj o szczegóły realizacji Twojego projektu.

Rafał Borkowski - Client Service Director

Odpowiem na Twoje pytania

Zapytanie ofertowe

Administratorem danych osobowych jest firma Crear Mateusz Pasternak z siedzibą przy ul. Dworcowa 5/25 30-559 Kraków. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na przesłąne pytanie.